ПРО НЕВІДКЛАДНІ ЗАХОДИ ЗАХИСТУ БЕЗПЕКИ ГРОМАДСЬКОГО ПРОСТОРУ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ТА ЗА ЇХ МЕЖАМИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 02.06.2023 14:28

закарпатська  обласна державна адміністрація

закарпатська обласна ВІЙСЬКОВА адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01.06.2023                                            м. Ужгород                                                 № 550

Про введення в дію рішень ради оборони області

Відповідно до статті 119 Конституції України, статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 4, 8 і 15 Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, статті 14 Закону України „Про оборону України”, законів України „Про основи національного спротиву”, „Про затвердження Указу Президента України ,,Про введення воєнного стану в Україні”, „Про затвердження Указу Президента України ,,Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”, указів Президента України  від 24 лютого 2022 року № 64/2022 ,,Про введення воєнного стану в Україні” (зі змінами), № 68/2022 ,,Про утворення військових адміністрацій”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022  року № 181-р „Питання запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2007 року № 507:

1. Увести в дію рішення ради оборони області від 01 червня 2023 року, що додаються:

1.1.  14 „Про безоплатну передачу майна для потреб оборони держави, забезпечення національної безпеки, відсічі збройної агресії російської федерації проти України, усунення загрози небезпеки державній незалежності України,  її територіальній цілісності, забезпечення енергетичної безпеки держави, продовольчої безпеки населення”.

1.2. № 15 „Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави”.

1.3. № 16 „Про невідкладні заходи захисту безпеки громадського простору у населених пунктах та за їх межами в умовах воєнного стану”.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Віктор МИКИТА

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88008, тел.: (0312)-69-61-00, 69-60-80 факс (0312) 69-60-78

www.carpathia.gov.ua, e-mail:admin@carpathia.gov.ua, код згідно з ЄДРПОУ 0022496

ВИТЯГ

Р І Ш Е Н Н Я № 16

ради оборони області

01 червня 2023 року

Про невідкладні заходи захисту безпеки громадського простору

у населених пунктах та за їх межами в умовах воєнного стану

Заслухавши інформацію із питання порядку денного, у зв’язку із введенням воєнного стану на території України та з метою недопущення витоку інформації  ВИРІШИЛИ:

1.  Управлінню Служби безпеки України в Закарпатській області, управлінню Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України  в Закарпатській області, головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області спільно з районними військовими адміністраціями, виконавчими комітетами місцевих рад (ТГ):

1.1. Вжити заходів щодо блокування загального доступу до  трансляцій з веб-камер суб’єктів господарювання всіх форм власності, у тому числі фізичних осіб, які встановили та користуються вебкамерами, що здійснюють відеоконтроль громадського простору у населених пунктах та за їх межами.

1.2. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання всіх форм власності та населенням щодо блокування онлайн-трансляцій з вебкамер, які здійснюють відеоконтроль громадського простору, організації та правил використання відповідної інформації з метою недопущення витоку інформації.

2. Відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону України „Про правовий режим воєнного стану” у разі порушення вимог або невиконання заходів правового режиму воєнного стану вилучати у підприємств, установ і організацій усіх форм власності, окремих громадян електронне комунікаційне обладнання, телевізійну, відео- і аудіоапаратуру, комп’ютери, а також у разі потреби – інші технічні засоби зв’язку.

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації – голова ради оборони області

Віктор МИКИТА

Заступник начальника відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату обласної військової адміністрації – секретар ради оборони області

Ігор БАЙДА