ПРИЗНАЧЕНО ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 28 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 23.06.2023 15:15

Фото без опису Розпорядженням селищного голови від  23.08.2023 №122 призначено  позачергову   28  сесію Воловецької селищної ради 8-го скликання на 24 серпня 2023 року о 10.00 год. в примішенні зали засідань селищної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до Програми цивільного захисту населення і територій від військових дій,надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Воловецької селищної ради на 2022-2025 роки(зі змінами).

2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки діяльності управління Державної казначейської служби України у Воловецькому районі Закарпатської області на 2022-2023 роки(зі змінами).

4. Про виплату матеріальних допомог громадянам.

5.Про намір передачі в оренду нерухомого майна,яке належить до комунальної власності Воловецької селищної ради та затвердження звітів про оцінку майна.

6. Про розгляд заяв і звернень громадян.