БЕЗПЕКА ГРОМАДСЬКОГО ПРОСТОРУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 09.06.2023 10:52

Фото без опису                                                    ВАЖЛИВО!
    У відповідності до рішення ради оборони Закарпатської області від 01.06.2023 № 16 "Про невідкладні заходи захисту безпеки громадського простору у населених пунктах та за їх межами в умовах воєнного стану" вимагається припинити онлайн-трансляцію з вебкамер, які здійснюють відеоконтроль громадського простору. Вимога стосується як юридичних осіб, так і окремих громадян.

Нагадуємо, згідно до п. 11 частини першої ст. 8 Закону України „Про правовий режим воєнного стану” у разі порушення даної вимоги дозволяється вилучати у підприємств, установ і організацій усіх форм власності, окремих громадян електронне комунікаційне обладнання, телевізійну, відео- і аудіоапаратуру, комп’ютери, інші технічні засоби зв’язку.