БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ВІД НІМЕЦЬКИХ ПАРТНЕРІВ

Дата: 12.06.2023 16:40

Фото без описуЗавдяки тісній співпраці між містом Бад Ендорф (Німеччина) та Воловецькою територіальною громадою,  у рамках благодійної допомоги від німецьких партнерів КНП «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради» отримала подарунок – автомобіль швидкої медичної допомоги для порятунку жителів гірських населених пунктів. Цей цінний подарунок допоможе нашим висококваліфікованим відданим своїй справі врятувати не одне життя. Також  отримано  гуманітарну допомогу (продукти харчування та медичне обладнання).

В отриманні згаданого вантажу посприяли: перший бургомістр Бад  Ендорфа  (Німеччина) Alois Loferer  та голова  партнерського товариства Воловець (Україна)  Бад Ендорф (Німеччина)  Cornelia Graf .

Щиро дякуємо Вам за вкотре надану допомогу.  У ці дні світ об’єднується навколо допомоги України. Ми по особливому цінуємо Вашу підтримку і допомогу  нашій громаді.

Разом ми обовязково переможемо!