ПЕРЕНЕСЕНО ДАТУ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ 26 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 13.06.2023 17:48

Фото без описуШановні мешканці нашої громади!

До мене  як до голови багато запитань: коли  відбудеться сесія, адже вона дає відповідь коли запустяться ті чи інші роботи у нашій громаді, коли будуть розглянуті заяви, звернення громадян та прийняті рішення?  Коли будуть профінансовані селищні програми, ( коли військові отримають кошти, громадяни матеріальні доиомоги) та ін.?

На сьогодні 13.06.2023 року було скликано чергову 26 сесію селищної ради, згідно Закону України, чергова сесія  оголошується за 10 днів до проведення, щоб кожен  депутат мав можливість спланувати свій час, взяти участь у засіданнях своїх комісій та взяти участь у сесії. Однак, сьогодні на засідання сесії прибуло 5 депутатів, відсутні 15 ( двоє з  яких знаходяться на лікуванні), хоча багато депутатів в цей час ходили просто по вулицях нашого селища, яких бачив особисто, до сесії нам не вдалось зібрати навіть бюджетну комісію.

У зв'язку  з байдужістю більшості депутатів, черґову сесію перенесено на 22.06.2023 року.

Звертаюсь до депутатів селищної ради та закликаю Вас ставитися більш відповідально до своїх повноважень, відвідувати засідання постійних комісій та пленарні засідання сесіїй.