ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ 26-Ї СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

22 червня 2023 року
відбулося чергове засідання

26-ї сесії 8-го скликання
Воловецької селищної ради Фото без опису

1). Звіт Воловецького селищного голови за 2022 рік.

2.) Звіт заступника Воловецького селищного голови з питань виконавчих органів ради.

3). Звіт старости села Гукливий за виконану роботу.

4). Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП « Центр первинної медико-санітарної допомоги  Воловецької селищної ради» за І квартал 2023 року.

5). Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради» за І квартал 2023 рік.

6).  Звіт про роботу тимчасової  комісії Воловецької селищної ради.

7). Про затвердження звіту щодо фінансово-господарської діяльності КП ВС «Водоканалсервіс» за І квартал2023 року.

8). Про затвердження звіту про виконання  бюджету Воловецької селищної територіальної громади за  І квартал2023 року.

9). Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Воловецької селищної ради на 2021-2023 роки.

10). Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення та поліпшення умов несення служби структурних підрозділів військової частини 3115 Національної гвардії України на 2023 рік.

11). Про внесення змін до Програми організації та забезпечення територіальної оборони,призову на строкову військову службу та військово-патріотичне виховання населення Воловецької селищної ради на 2022-2025 роки(зі змінами).

12). Про  внесення змін до  «Програми цивільного захисту населення і територій від військових дій, надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Воловецької селищної ради на 2022-2025 роки.»

13).Про внесення змін до Середньострокової програми економічного та  соціального розвитку населених пунктів Воловецької селищної ради на 2022-2024 роки.

14).Про затвердження Програми здійснення компенсації частини вартості придбаних суб’єктами альтернативних джерел енергозабезпечення у Воловецькій територіальній громаді на 2023 рік.

15).Про затвердження Програми забезпечення державної безпеки у Мукачівському районі,матеріального забезпечення Управління СБУ в Закарпатській області на 2023 рік.

16).Про внесення змін до Програми роботи з обдарованою молоддю Воловецької територіальної громади на 2021-2025 роки,затвердженої рішенням сесії Воловецької селищної ради від 25 березня 2021 року №141.

17).Про виплату  грошової винагороди Воловецької селищної ради обдарованим і талановитим дітям

18).Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради» на 2022-2025 роки,затвердженої рішенням сімнадцятої сесії восьмого скликання Воловецької селищної ради від 21 березня 2022 №529(зі змінами).

19) Про введення 0,5 ставки штатної одиниці прибиральника службових приміщень дитячо-юнацької спортивної школи .

20).Про введення штатної одиниці асистента вчителя у Скотарську гімназію імені Руслана Ігнатишина Воловецької селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.

21).Про введення штатної одиниці асистента вихователя у Воловецький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 Воловецької селищної ради»

22). Про передачу транспортного засобу.

23).Про надання дозволу КНП «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради на списання  майна комунальної власності

24).Про внесення змін до Програми зайнятості населення Воловецької територіальної громади на 2021-2025 роки».

25).Про затвердження Програми для забезпечення судових рішень та пов’язаних із ними стягнень на 2023 рік.

26).Про передачу майна в оперативне управління та на баланс КП ВС «Водоканалсервіс».

27).Про хід виконання Програм за 2022 рік.

28).Про затвердження Програми поліпшення безбар»єрного простору у Воловецькій територіальній громади на 2023-2025 роки.

29).Про внесення змін до Програми утримання об’єктів  благоустрою населених пунктів Воловецької територіальної громади на 2021-2025 роки(зі змінами).

30).Про внесення змін до Програми профілактики злочинності,забезпечення публічної безпекиі поряку на території Воловецької селищної  ради на 2023-2025 роки.

31).Про внесення змін до структури та чисельності апарату,виконавчих  органів Воловецької селищної ради восьмого скликання(в новій редакції).

32).Про внесення змін до рішення селищної ради 24 грудня 2022 року № 631 «Про бюджет Воловецької селищної територіальної громади на 2023 рік » зі змінами від 21лютого 2023 27 квітня 2023 року.

33).Про виплату матеріальних допомог.

34).Про виведення з членів виконавчого комітету Воловецької селищної ради Філя В.М.

35).Про затвердження члена виконавчого комітетуВоловецької селищної ради.

36). Про внесення змін у рішення 24 сесії 8 скликання від 21 лютого 2023 року №686 «Про намір передачі в оренду нерухомого майна,яке належить до комунальної власності Воловецької селищної ради та затвердження звітів про оцінку майна»

37).Про внесення змін у рішення 19 сесії 8 скликання від 28 червня 2022 року.№539 «Про передачу в державну власність  об’єкта  нерухомості Воловецької селищної ради».

38).Про намір передачі в оренду нерухомого майна,яке належить до комунальної власності Воловецької селищної ради та затвердження звітів про оцінку майна.

39). Про розгляд заяв і звернень громадян.

Присутні 18 депутатів - список депутатів.

Рішення, прийняті на пленарному засіданні сесії Воловецької селищної ради, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.