КВАРТПЛАТА ВІДМІНЯЄТЬСЯ!

Дата: 28.06.2023 08:31

Фото без опису       ОГОЛОШЕННЯ
Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

З вересня поточного року квартплата відміняється. КП ВС «Водоканалсервіс» з 28.08.2023 р. припиняє договори про надання послуг з управління багатоквартирними будинками у зв’язку із закінченням терміну їх дії.
   Виконавчий комітет селищної ради готує оголошення конкурсу з надання послуги з управління багатоквартирними будинками. На проведення конкурсу піде невідомий наперед час, можливо тривалий. Радимо наперед прийняти міри, щоб убезпечитися від неприємностей, наприклад, відсутності освітлення сходових майданчиків і підвалів.
   Пропонуємо, у відповідності до чинного законодавства, самостійно обрати управителів своїми багатоквартирними будинками, укласти з ними необхідні угоди і дати їм можливість підготуватися до управління вашими будинками.
Для відповідей на можливі ваші запитання пропонуємо зібрання 1-2х представників мешканців багатоквартирних будинків у сесійній залі селищної ради о 13:00 годині 07 липня 2023 року.
   За вашим бажанням можливе зібрання всіх мешканців багатоквартирних будинків у будинку культури, у будь який зручний для вас день і час.
   За роз’ясненнями звертатися за телефоном (03136) 22 033 до заступника селищного голови Сергія ҐРИҐА.