ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ ПОРТАЛ "ДОПОМОГА ЗАКАРПАТТЯ"

Дата: 19.07.2023 15:20

Фото без опису

Закарпатською обласною державною адміністрацією – обласною військовою адміністрацією створено цифровий інформаційно-довідковий портал „Допомога Закарпаття”.

Цифровізація сфери соціального захисту в області триває. Низка важливих послуг для військовослужбовців та членів родин зниклих або полонених захисників уже доступна на порталі «Допомога Закарпаття».

На онлайн-платформі в декілька кліків можна подати заявку на призначення кількох видів матеріальної допомоги за відповідною регіональною програмою.

Вона, зокрема, передбачає виплати учасникам бойових дій у період воєнного стану, пораненим та травмованим, а також особам, які мають захворювання, пов’язані із захистом Батьківщини, а також тим, які мають інвалідність І, ІІ або ІІІ групи.

На порталі можна подати заявку й на отримання допомоги одним із членів сім'ї захисників, які під час виконання обов’язків військової служби зникли безвісти або були захоплені й утримуються незаконними збройними формуваннями на непідконтрольній Україні території.

Також для учасників військових дій тут є можливість оформити заявку на відшкодування витрат на санаторно-курортне лікування.

На порталі «Допомога Закарпаття» – можна ознайомитися з переліком необхідних документів, а також там їх підвантажити.

Усі послуги на порталі доступні у розділі "Звернення для військових".

Після подання заявки, вона одразу надходить до працівників соціального захисту. Заявки від військових та членів їхніх сімей розглядають протягом трьох днів. У разі неправильного оформлення заявки чи подачі необхідних документів із громадянами сконтактує соцпрацівник.