НАЦІОНАЛЬНЕ ТЕСТУВАННЯ ЦИФРОГРАМ

Дата: 10.08.2023 09:54

Фото без описуВідповідно на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року „Про Стратегію кібербезпеки України”, до пріоритетних завдань Уряду України підвищити рівень цифрової грамотності громадян є можливість пройти національне тестування Цифрограм та отримати сертифікат про рівень цифрової грамотності усіма мешканцями, які проживають на території громади.

Дана ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія. Освіта та знаходиться на контролі керівництва держави.

Заповнення відповідної google форми за даним посиланням:

Додатково повідомляємо, що національний тест на цифрову грамотність знаходиться на порталі Дія.Цифрова Освіта