26 ВЕРЕСНЯ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З АРМРЕСТЛІНГУ

Дата: 29.09.2023 15:03

Фото без опису26 вересня 2023 року проведені змагання з армрестлінгу серед учнів навчальних закладів освіти Воловецької територіальної громади. Змагання проводилося на базі Воловецького ліцею у приміщенні спортзалу. Участь у змаганнях взяло 60 здобувачів освіти різних вагових та вікових категорій (хлопці та дівчата).

Змагання очолив Президент федерації армрестлінгу України в Закарпатській області Богдан Лехман. Суддями змагань були багаторазові чемпіонки Світу та Європи Богдана Лехман та Ліна Деменко.

Початок змагань розпочався традиційно з Гімну України та хвилиною мовчання за загиблими героями України. Голова Воловецької громади Михайло Попелич та Президент Федерації з армрестлінгу Богдан Лехман побажали успіхів всім учасникам змагань.

Учасники, які зайняли призові місця були урочисто нагороджені медалями та грамотами. Спільне фото з переможцями та вболівальниками було зроблено на згадку.

Щиро дякуємо організаторам змагань та всім, хто прийняв участь.

Чекаємо на нові зустрічі та змагання!!!

Разом до перемоги!!!

Слава Україні 💙💛