ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ. З СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

Дата: 30.09.2023 20:57

Фото без опису Шановні мешканці  Воловецької громади, прийміть найщиріші вітання з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці три свята поєднані справжнім козацьким духом нашого народу, який є символом волі, незалежності та надихає рухатися до перемоги! Уже багаторічною традиції є вшанування українських воїнів на Покрову, тому саме в цей день ми вітаємо і дякуємо Захисникам і Захисницям України!

Низько вклоняємося усім чоловікам та жінкам, хто в різний час віддав свої знання, силу, мужність і навіть власне життя справі захисту нашої держави. Безмежна вдячність та вічна пам'ять героям, які зберегли свободу та незалежність нашої країни!

Бажаю всім Вам міцного козацького здоров’я, справжнього українського достатку та нових перемог на благо своїх родин та нашої Батьківщини! Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього!  Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці уберігає нас та Україну від бід і негараздів!

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

З повагою та вдячністю,

селищний голова Михайло ПОПЕЛИЧ