ГРАФІК РОБОТИ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 21.11.2023 14:43

Фото без опису                                                        ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!
   Всі з вас дуже добре пам"ятають важкі часи з освітленням минулої зими. Незважаючи на злі наміри Московії, завдяки відмінній роботі артилерії наших захисників, цієї зими сподіваємося на краще.

Тим не менше, дорогоцінну електроенергію і скромні кошти місцевого бюджету мусимо економити. У звязку з цим, прийнято рішення, починаючи з поточного тижня, вимикати вуличне освітлення населених пунктів громади з 22:00 год. вечора до 05:00 год. ранку. При цьому ввечері, астронимічні датчики увімкнуть освітлення з настанням сутінок, а зранку вимкнуть його на світанку.
   Сподіваємося на ваше розуміння. На фото звичайне освітлення наших населених пунктів.

Разом ло Перемоги!

З повагою, виконавчий комітет