Вітання селищного голови до Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 09:19

Фото без опису  Шановні депутати, працівники та ветерани місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо вас з Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні, 7-го грудня, наше професійне свято, святкуємо ми його в нелегких умовах, які поставили перед місцевою владою усіх рівнів нові виклики. Та українські управлінці до сьогодні впевнено їх долають, показуючи свої найкращі риси: наполегливість, самовідданість, професіоналізм, організованість, відповідальність, принциповість та патріотизм.

Війна об’єднала працівників місцевого самоврядування навколо спільної мети – стати надійним тилом для наших воїнів, опорою для внутрішньо переміщених осіб та надійним захистом для всього населення громади. День у день всі спеціалісти невтомно й відповідально працюють задля досягнення цієї мети.

Вистоїмо, витримаємо та переможемо!

Вітаю всіх причетних з професійним святом та бажаю здоров’я, витримки, терпіння, оптимізму та нових професійних здобутків.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам органів місцевого самоврядування та депутатам Воловецької територіальної громади за самовіддану роботу та професіоналізм.

Єднаємось та працюємо далі задля розвитку нашої громади та перемоги України!

З повагою, селищний голова

Михайло ПОПЕЛИЧ