ВКОТРЕ ЧЕРГОВА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД ДРУЗІВ З МІСТА-ПОБРАТИМА БАД ЕНДОРФА

Дата: 02.01.2024 15:36
Кількість переглядів: 395

Фото без описуВ останні дні 2023 року, наші надійні друзі з міста-побратима Бад-Єндорф (Німеччина) - голова партнерства Конні Граф та чоловік Пітер, засновник партнерства - Манфред Ягер та дружина Марія-Луїза в черговий раз завітали до Воловця з подарунками для військових та їхніх дітей. Це вже 13 гуманітарна місія від початку повномасштабного вторгнення російських військ. Кожна їхня поїздка -це максимальні зусилля  направлені на допомогу Україні, які потрібно долати на кожному етапі. Цього разу в лікарню (яка є пріоритетом у партнерстві) завезено багатофункціональні ліжка, та визначено потреби для чергового вантажу. Велика подяка всій громаді Бад-Єндорфа в тому числі і за прихисток наших громадян. Також величезний подарунок громаді Воловця – це вантажний автомобіль марки  Івеко .Громада Воловця високо цінує дружню допомогу у важкий для нас час та мужність людей, що мають велике серце.