ЗУСТРІЧ З ВОЇНОМ

Дата: 14.03.2024 15:20

Фото без опису

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. Цей день започатковано 17 січня 2017 року Верховною Радою з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Сьогодні в цей день голова Воловецької селищної ради Попелич М.А., завідувач сектору оборонної роботи та цивільного захисту Комар В.І., начальник відділу економіки та соціального захисту Ківкович М.Ю.  та фахівць Ветеранського простору Вдома  Біланинець Р. відвідали пораненого воїна Мадяр Юрія Васильовича, який воював під Бахмутом,  брав участь у визволенні Харківщини і заслужено отримав нагороди від командування. Голова ради поспілкувався з воїном про проходження реабілітації, про залучення його до патріотично-виховної роботи зі школярами по збору дронів, цікавився проблемами та потребами сімї. Було наголошено, що селищна рада завжди проявлятиме турботу про наших захисників та не залишить їх наодинці зі своїми проблемами, а їх відвідування стануть регулярними.

Фото без опису