ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ МИХАЙЛА ПОПЕЛИЧА ХРИСТИЯН ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Дата: 31.03.2024 08:32

Фото без описуШановні жителі громади,

вірники західного обряду!

Щиро вітаю зі світлим Святом  Воскресіння Христового  усіх , хто зустрічає цей день 31 березня!

Сьогодні, коли наш народ змушений протистояти ворогу, захищати рідну землю від загарбника великою ціною втрат найкращих синів та доньок України, усі ми продовжуємо боротися та щиро вірити в Перемогу. Сьогодні ми об’єднуємося та згуртовуємося у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

Нехай Великодні дзвони принесуть усім нам благі вісті, довгоочікувану радість перемоги, подарують надію, наповнять серця радістю. Хай оселиться у ваших домівках благодать, а в душах панує любов. Нехай диво Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

Дякую всім захисникам і захисницям, всім, хто зробив усе можливе для того, щоб ми зустріли Христове Воскресіння. Вічна пам'ять загиблим, які віддали за це своє життя.

Перемоги, миру, добра і злагоди вашим сім’ям та українській землі.

Благодатних Великодніх свят!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!