ПРИЗНАЧЕНО ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ 35-Ї СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 26.04.2024 14:23

Розпорядженням селищного голови від  26.04.2024  №  98 призначено  пленарне  засідання  чергової 35 - ї сесії Воловецької селищної ради 8-го скликання на 09 травня 2024 року о 10.00 год. в примішенні зали засідань селищної ради.

Порядок денний:

1.Про затвердження Положення про виконавчий комітет Воловецької селищної ради в новій редакції.

2.Про затвердження звіту фінансово-господарської діяльності КП ВС «Водоканалсервіс» за І квартал 2024 року.

3.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Воловецької селищної ради» за І квартал  2024 року.

4.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради» за  І квартал 2024 року.

5.Про затвердження звіту про виконання бюджету Воловецької селищної територіальної громади за І квартал 2024 року.

6.Про затвердження програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування  на період 2027 року  у Воловецькій територіальній громаді.

7.Про внесення змін до рішення селищної ради 14 грудня 2023 року №1001  «Про бюджет Воловецької селищної  територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами від 07 березня 2024 року).

8.Про розгляд заяв і звернень громадян.

9.Різне.