KARPATYMAN 130 EXTREME TRIATHLON 2024: ВИКЛИК ВЕРШИН КАРПАТ

Дата: 29.05.2024 11:44

Фото без опису В світі спортивних подій існує гонка, яка не залишає байдужим жодного учасника та глядача – KARPATYMAN Extreme Triathlon. Ця унікальна подія в Карпатах втілює силу волі, витривалість та жагу до перемоги.

KARPATYMAN об'єднує три класичні дисципліни триатлону: плавання в холодних гірських водоймах, велосипедний заїзд по живописних, але водночас вимогливих гірських дорогах, та біг по крутизнах Карпатських вершин.

До участі в KARPATYMAN долучаються атлети з різних куточків світу. Міжнародне визнання гонки робить її ключовою подією у календарі любителів екстремального спорту. І не тільки спортсмени шукають шлях до Карпат у дні змагань. Багато туристів приїжджають сюди, щоб підтримати учасників та насолодитись неймовірною атмосферою спортивного свята.

Фото без опису

KARPATYMAN 130 Extreme Triathlon не просто змагання – це відображення духу нашого народу, його відваги та непереможності.

Підтримати спортсменів велосипедного етапу KARPATYMAN 130 Extreme Triathlon на їхньому шляху через Воловецьку територіальну громаду                   (с. Гукливий, Воловець, Воловецький перевал) можна буде 1 червня 2024 року з 7.30 до 12.00  години.