ПОСМЕРТНО НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНОМ "ЗА МУЖНІСТЬ” ІІІ СТУПЕНЯ

Дата: 30.05.2024 16:26

Фото без описуПрезидент України  посмертно нагородив орденом "За мужність" III ступеня військовослужбовця з Воловецької територіальної громади Михайла Геннадійовича Тимковича.

Фото без опису

Солдата Михайла Тимковича нагородили "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

Фото без опису

Михайло Тимкович народився у 1986 році, проживав у смт. Воловець. Стрілець снайпер 1 механізованого взводу, 2 механізованої роти (військова частина А4053).

Боєць загинув 10 грудня 2023 року  під час бойового завдання в н.п.  Синьківка Харківської області. Йому було 36 років.

Дякуємо нашому Захиснику за мужність, героїзм та боротьбу за Україну. Ми завжди будемо пам’ятати і шанувати його внесок у нашу Перемогу!

Слава нашим Героям! Слава Україні!