МІСТОБУДІВНИЙ МОНІТОРИНГ

Дата: 17.06.2024 10:53

Фото без описуМістобудівний моніторинг

Відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01  вересня 2011 року №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року №333)», відділ архітектури, містобудування, земельних ресурсів, комунального майна і господарства та захисту довкілля Воловецької селищної ради інформує про початок проведення містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів  Воловецької територіальної громади за 2023 рік  результати якого будуть у вигляді аналітичного звіту.

Просимо надавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об’єктів містобудування.

Пропозиції громадськості приймаються з 10.06.2024 до 25.06.2024.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі на адресу відділу архітектури, містобудування, земельних ресурсів, комунального майна і господарства   та захисту довкілля Воловецької селищної ради (вул. Героїв України, буд.7, смт Воловець, Мукачівський район, Закарпатська область, 89100) або в електронному вигляді на електронну адресу: arhzemvolovets@ukr.net (з приміткою в темі листа «містобудівний моніторинг») фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Відповідальна особа: Ганна Василівна БИРАК