ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2024 08:15
Кількість переглядів: 50

Фото без описуШановні жителі та гості громади! Сьогодні ми відзначаємо День Конституції! України

Під канонади обстрілів, під кулями на фронті, в окупації, у «сірій» зоні, евакуйовані за кордон… І все ж – єдині, непохитні і ще більш міцні духом!

Чи могли уявити творці цього документу, що через багато років ми власною кров’ю, життями будемо відстоювати права, прописані у ньому, боротися за вільне і щасливе майбутнє своїх дітей?

Конституція України – це віддзеркалення усіх наших прагнень та принципів, поглядів на те, якою має бути соціальна справедливість і державний устрій.

Навіть у найтяжчі часи, в яких ми з вами зараз живемо і боремося, її принципи залишатимуться непохитними!

Сила українського народу – у свободі. Ми вільний народ і залишимося такими назавжди!

Ми незламні, бо захищаємо свою землю. Правда за нами, бо ми не бажаємо чужого. «Сам я вільний і ніколи не зламав чужої волі», – сказала колись Леся Українка.

У цей день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Тож, маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

За Волю! За Свободу! За Правду! Борімося до самої Перемоги!

Слава Україні!

З повагою, селищний голова