ВІДБУЛАСЯ ВЕСНЯНА ТОЛОКА (СУБОТНИК) - 2018

Дата: 14.04.2018 23:07

13 квітня 2018 року у Воловці та Канорі відбулася весняна толока (суботник).

До толоки долучилися мешканці, колективи селищної ради, комунального підприємства та всіх установ. Прибиралися прибудинкові території, узбіччя, тротуари, береги річок, зони відпочинку, околиці сміттєзвалища, території установ. Комунальним підприємством "Водоканалсервіс" було організовано вивезення зібраного сміття, якого виявилося чимало.

Селищна рада висловлює вдячність керівникам установ та всім небайдужим і активним учасникам толоки. В той же час звертається до мешканців з пропозицією систематично підтримувати порядок і проводити озеленювати своїх прибудинкових територій і всього селища.

Разом з тим слід також зазначити, що не всі керівники відгукнулися на заклик до толоки і відповідально поставилися до прибирання навіть своїх територій, як, наприклад, керівники залізничного вокзалу та автобусної станції - 2. Таке ігнорування "Правил благоустрою" тягне за собою адміністративну відполвідальність.