ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ВУЛИЦІ ПРИВОКЗАЛЬНА

21 червня 2019 року у Воловці продовжується капітальний ремонт вулиці Привокзальна.    На вказану вулицю в обов"язковому порядку потрапляють всі гості і мешканці селища, які відїжджають, або прибули потьягом на залізничну станцію Воловець і перше враження про селище складається від її вигляду і стану. По факту, вулиця Привокзальна є "лицем" Воловця.

07:38 21.06.2019

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

20 черавня 2019 року продовжується капітальний ремонт тротуарів по вулиці Карпатська.    Як вже повідомлялося, розпочато роботи по капітальному ремонту протуарів по вулиці Карпатська на іншій ділянці, а саме біля "Приватбанку" і житлових будинків № 46, 48. Підрядником також є ТОВ "Свалява-Міськбуд".

07:38 20.06.2019

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ПАРКУ

19 червня 2019 року продовжуються роботи з благоустрою парку.    Як повідомлялося раніше, вцілілі демонтовані плити старого покриття тротуарів вирішено використати для облаштування сходів і пішохідної доріжки від паркового містка, що в центрі селища, до дитячого садочка № 4.

08:04 19.06.2019

ЗАВЕРШЕНО ПЕРШИЙ ЕТАП РЕМОНТУ ВУЛИЦІ ПРИВОКЗАЛЬНА

5 червня 2019 року завершено перший етап капітального ремонту вулиці Привокзальна.    На даному етапі вкрито асфальтом одну ділянку вулиці і площу перед залізничним вокзалом станції Воловець.

06:45 06.06.2019

ЗАВЕРШЕНО РЕМОНТ ДІЛЯНКИ ВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА

31 травня 2019 року у Воловці завершено поточний ремонт ділянок вулиці Шевченка.    Закінчено поточний ремонт ділянки вулиці Шевченка від її перетину з вулицею Карпатська до залізничного мосту включно.

07:38 05.06.2019

РОЗПОЧАТО РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ПАРКУ

27 травня 2019 року у Воловці розпочато роботи з благоустрою парку.    Питання благоустрою селищного парку давно назріло, однак кошти місцевого бюджету не дозволяли ці роботи розпочати.

09:05 29.05.2019

РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ТРОТУАРІВ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

23 травня 2019 року у Воловці розпочато капітальний ремонт тротуарів по вулиці Карпатська.    Проекти капітальних ремонтів тротуарів по вулиці Карпатська виготовлено кілька років тому. За минулі роки вдалося акумулювати кошти і виконати роботи по лівій стороні вулиці.

08:55 24.05.2019