ПРО НАС ГОВОРЯТЬ - 7

Продовжуємо традиційну рубрику "Про нас говорять" та інформуємо відвідувачів сайту стосовно випусків телевізійних новин, які висвітлюють події з життя нашої громади. Так, останнім часом у телеефірі від каналу "М-студіо" пройшов репортаж:

15:00 15.06.2017

ВИДАЛЕННЯ АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ

31 травня 2017 року проводилося зрізування сухостійних і перезрілих аварійних дерев по вулиці Карпатська, 44 (навпроти загальноосвітньої школи) в смт. Воловець.

11:03 01.06.2017

ПРОКЛАДЕННЯ ТРОТУАРУ

30 травня 2017 року розпочато роботи по прокладанню тротуару по вулиці Підгірна (від містка через Вичу до входу на стадіон) довжиною близько 80 метрів.

06:54 31.05.2017

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ - 1

29 травня 2017 року розпочато роботи по капітальному ремонту тротуару по вулиці Карпатська (ліва сторона).    Роботи виконуються згідно проекту замовленого селищною радою, який пройшов експертизу і затверджений в установленому порядку. Даний проект передбачає капітальний ремонт тротуарів по лівій стороні вулиці від лікарні до автомобільного мосту.

07:43 30.05.2017