Дата: від до Скинути

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів громади (смт Воловець, с. Гукливий, с. Скотарське, с. Канора) та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі новини сайту.

ЩИРА ПОДЯКА ВОЛОВЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗА НАДАНУ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

10:13 17.05.2022

ПІДГОТОВКА РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

09.05.2022 р. Воловецька селищна підготувала проекти регуляторних актів, які на протязі 5-ти днів будуть оприлюднені у розділі "Офіційні документи - регуляторна політика": регуляторна політика.

11:05 09.05.2022

ВОЇНАМ ВІД НАШИХ ПІДПРИЄМЦІВ

28.04.2022 р. на пропозицію Воловецького селищного голови відгукнулися підприємці нашої громади, зібрали необхідні кошти і придбали для потреб військових, взводу під командуванням мешканця нашої громади, легковий автомобіль.

17:02 28.04.2022

ВІТАННЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Шановна громадо.    Незважаючи на надзвичайно важкий для нашої України час - війну, весняного дня, 24-го квітня, відзначатимемо світле свято Великодня.

09:27 22.04.2022

ПАМ"ЯТІ ЗЕМЛЯКА

ШАНОВНІ КРАЯНИ    18 квітня 2022 року о 13:00 годині біля церкви по вул. Шевченка відбудеться панихида за нашим земляком, скромним, порядочним, чуйним, надзвичайно відповідальним батьком трьох дітей, який загинув захищаючи нашу країну і всіх нас.

10:57 18.04.2022