Дата: від до Скинути

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів громади (смт Воловець, с. Гукливий, с. Скотарське, с. Канора) та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі новини сайту.

ДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Щороку у четверту суботу листопада (2021 року - 27 листопада) Україна відзначає національний День пам"яті жертв голодоморів.      Голод і голодомор - дві великі різниці. Голодомор - це насильне запровадження голоду шляхом відбирання, або знищення продуктів харчування.

16:06 27.11.2021

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада щорічно в Україні відзначається День Гідностi та Свободи - свято на честь початку саме цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

15:34 19.11.2021