Фото без опису

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів громади (смт Воловець, с. Гукливий, с. Скотарське, с. Канора) та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі новини сайту.

ОРДЕНОМ "ЗА МУЖНІСТЬ" III СТУПЕНЯ ПОСМЕРТНО НАГОРОДЖЕНИЙ СОЛДАТ ШІМОН ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

Посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня  за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, солдата  Шімона Олександра Вікторовича, відповідно до Указу Президента України № 870/2023.

15:15 28.05.2024

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МАТЕРІ!

Щороку, в другу неділю травня, ми відзначаємо День матері! Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя, це чудова можливість висловити свою любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх доброту, підтримку.

09:31 12.05.2024