Фото без опису

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів громади (смт Воловець, с. Гукливий, с. Скотарське, с. Канора) та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі новини сайту.

Департамент соціального захисту населення обласної військової адміністрації повідомляє про наступне:

Відповідно до листа  Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Правозахисна спілка інвалідів” від 03.04.2024 №03-04/24-01 департамент соціального захисту населення обласної військової адміністрації повідомляє про наступне.

09:33 10.04.2024

26 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ!

З Днем національної гвардії України! Висловлюю подяку  всім, хто зараз захищає нашу рідну землю від російських військ. Низький уклін усім ветеранам і вічна пам'ять тим, хто віддав дорожче - своє життя за встановлення миру та спокою на рідній землі.

09:37 26.03.2024

ІНФОРМАЦІЯ ВІД БЮРО ПРАВНИЧОЇ ДОПОМОГИ

Порядок надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Відповідно до ст.18 Закону України «Про відпустки" після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням матері або батька дитини одному з них надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

16:24 20.03.2024