Дата: від до Скинути

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів громади (смт Воловець, с. Гукливий, с. Скотарське, с. Канора) та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі новини сайту.

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ - 2022

Шановні депутати, члени виконавчого комітету та працівники апарату Воловецької селищної ради та Нижньоворітської і Жденіївської громад, депутати і службовці всіх органів місцевого самоврядування

11:09 07.12.2022

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військові, захисники нашої держави!    6 грудня відзначається День Збройних Сил України.

08:07 06.12.2022

ПЕРЕЙМЕНОВАНО ВУЛИЦІ смт ВОЛОВЕЦЬ

У рамках декомунізації та дерусифікації у зв"язку з агресією РФ, після громадського обговорення, розгдяду питання комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, інших споруд, розташованих на території населених пунктів Воловецької селищної ради, сесією Воловецької селищної ради прийнято рішення від 23.08.2022 № 573 "Про перейменування назв вулиць смт Воловець Закарпатської області":

08:32 05.12.2022

ЖИТЛО ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

17.11.2022 року в смт. Воловець підписано акти виконаних робіт з реконструкції приміщень під житло для внутрішньо переміщених осіб і передачі реконструйованих об"єктів власнику - Воловецькій територіальній громаді.

03:08 23.11.2022

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З МІЖНАРОДНОЮ БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ

Цього понеділка 21.11.2022 року смт. Воловець відвідала менеджерка гуманітраної сфери Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна у Закарпатській області – КРИВОРУЧКО Наталя.

02:35 23.11.2022

РУСЛАН БЕНДЗЯК - ЯКИМ ВІН БУВ

На жаль, ми дуже мало знаємо про наших героїв, тих, хто захищає нас, захищав, і навіть віддав найдорожче - власне життя. Більше знали про них побратими.     Так в інтерв"ю, яке транслювалося на телевізійних каналах, Всеволод Ілик - нині командир механізованої роти 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, тепло відгукнувся про нашого загиблого земляка, командира відділення, сержанта Руслана Бендзяка, який прийшов з морської піхоти. Високо оцінив його якості воїна, назвав своїм другом, досвідченим наставником, який багато чому начив свого командира, зовсім молодого і недосвідченого тоді офіцера.

14:10 21.11.2022

ІНФОРМАЦІЯ ВІД БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Аліменти на утримання дитини в добровільному порядку Ст.187 Сімейного кодексу України передбачено добровільний спосіб виконання матір’ю або батьком свого обов’язку утримувати дитину шляхом сплати аліментів. Так, один із батьків може подати заяву за місцем роботи, місцем виплати пенсії, стипендії про відрахування аліментів на дитину з його заробітної плати, пенсії, стипендії у розмірі та на строк, які визначені у цій заяві. Така заява може бути ним відкликана.

15:43 20.10.2022