Дата: від до Скинути

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі наші новини.

ДРУЖНІЙ ВІЗИТ ГОСТЕЙ З МІСТА-ПАРТНЕРА

04 червня 2021 року з офіційним дружнім візитом до Воловецької селищної ради завітали керівник німецької делегації, голова Товариства сприяння партнерству між Воловецькою селищною радою та містом Бад Ендорф Маркус Гайс та члени Ради Товариства.

09:45 08.06.2021

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2021

20 травня 2021 року колектив Воловецької селищної ради долучився до відзначення "Всесвітнього дня вишиванки".

11:29 20.05.2021

СМІТТЯ БІЛЯ "БУДИНКУ ЛІСНИКА"

16 травня 2021 року наші гості, відвідавши прекрасну весняну Боржаву, були змушені долучитися до збору сміття біля "будинку лісника".

14:46 17.05.2021

ВИСТАВКА "ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ"

13 травня 2021 року в холі адміністративної будівлі селищної ради відкрито чергову виставку дитячої творчості на тему "Знай і люби свій край".

14:58 14.05.2021

ВЕСНЯНА ТОЛОКА - 2021

11 травня 2021 року колективи підприємств та організацій Воловецької територіальної громади, в тому числі селищної ради, комунального підприємства, районної адміністрації взяли участь у толоці в рамках всеукраїнської акції "За чисте довкілля".

09:07 12.05.2021