ВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дорогі земляки, наші зарубіжні друзі, гості, всі добрі люди, хто відзначає Різдко за новим стилем!    Вже третій рік підряд 25 грудня є вихідним святковим днем для всіх громадян України.

14:41 24.12.2019

СВЯТО ЗАСВІЧЕННЯ ЯЛИНКИ-2020

18 грудня 2019 року, у центрі селища відбулося свято засвічення головної новорічної ялинки нашого селища.

16:49 18.12.2019

СПОНСОРСЬКІ ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

17 грудня 2019 року посланці Святого Миколая від ТОВ "Атлас Воловець Енерджи" в супроводі селищного голови розвезли подарунки вихованцям дитячих садочків Воловця та села Канора.

14:20 18.12.2019

КОНКУРС ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ "КАЗКОВА ЗИМА"

16 грудня 2019 року в холі другого поверху адміністративної будівлі Воловецької селищної ради виставлено роботи учасників крнкурсу дитячих малюнків "Казкова зима".

14:53 16.12.2019

ВІТАННЯ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ - 2019

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники апарату Воловецької селищної ради, сіл та селищ нашого району, Воловецької районної ради, Закарпатської обласної ради, рад всіх рівнів сусідніх Міжгірського, Свалявського, Перечинського, Великоберезнянського районів Закарпаття та Турківського і Сколівського районів Львівщини, шановні колеги - сільські, селищні та міські голови, громадяни.

09:28 06.12.2019

ВІТАННЯ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ - 2019

День Збройних сил України - святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ 1993 року і відзначається щорічно 6 грудня - в день ухвалення 1991 року закону «Про Збройні сили України».

09:06 06.12.2019