ЩО РОБИТИ ЯКЩО КОНТАКТУВАЛИ З ХВОРИМ НА КІР?

В Україні зареєстровані випадки кору - однієї з найбільш заразних інфекцій, відомих у світі. Вірус кору швидко передається від хворої людини повітряно- крапельним шляхом, тобто під час вдихання найдрібніших крапель слизу, які потрапили в повітря при чханні, кашлі або розмові хворого.      Якщо невакцинована людина,яка не хворіла на кір, контактувала з хворим, вона має якнайшвидше звернутися до лікаря та отримати щеплення КПК, щоб її імунітет встиг вироби антитіла проти кору ще до появи перших симптомів інфекції. - інформація .

11:04:23 26.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 812 від 04.08.2023 року Воловецька селищна рада повідомляє про утворення консультативно-дорадчого органу - Раду з питань внутрішньо переміщених осіб.      Для відбору членів Ради просимо подати документи передбачені вищевказаною постановою в 15 денний термін за  адресою смт. Воловець. вул. Героїв України, 7 або на електронну пошту: vc.volovec@gmail.com

11:05:02 21.09.2023

ІНФОРМАЦІЯ ВІД МОЗ

МОЗ інформує: Де можна вакцинувати дитину від кору? -  інформація.

11:42:41 20.09.2023

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ 2023

Закарпатською обласною військовою адміністрацією 14 вересня 2023 року о 12:00 год. проводитиметься обласний захід" Ярмарок вакансій", який відбудеться на наб. Незалежності в м. Ужгород.

15:27:14 08.09.2023

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РОДИН ЗАХИСНИКІВ

Зверніть увагу, якщо рідна чи близька людина доєдналася до ЗСУ, коротка, важлива інформація та контакти, або куди звертатися якщо захисник не виходить на звязок декілька днів!

14:32:38 08.09.2023

ІНФОРМАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ОДА

Департамент соціального захисту населення Закарпатської обласної військової адміністрації інформує про види матеріальної допомоги громадянам Закарпатської області через Регіональну програму соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023-2024 роки.

09:42:34 24.08.2023