Оголошення

В даному розділу публікуються оголошення селищної ради, пенсійного фонду, податкової інспекції та інших структур, якщо вони є законодавчо обов"язковими, важливими, корисними, або цікавими для нашої територіальної громади.

ОГОЛОШЕНО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ - детальний план території забудови (гараж) - 2

Дата створення: 10:10 20.08.2017

На 21 вересня 2017 року оголошено громадські слухання з приводу обговорення детального плану забудови території в межах смт Воловець по вул. Підгірна, б/н для будівництва та обслуговування гаража.

УВАГА! ПЕРЕНЕСЕНО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата створення: 08:19 19.08.2017

Громадські слухання з приводу обговорення детального плану забудови території в межах смт Воловець по вул. Суворова, б/н для будівництва та обслуговування гаража, оголошені на 4 вересня 2017 року, на прохання потенційних учасників перенесено на 21 вересня 2017 року.

ОГОЛОШЕНО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ - детальний план території забудови (гараж)

Дата створення: 09:20 28.07.2017

На 4 вересня 2017 року оголошено громадські слухання з приводу обговорення детального плану забудови території в межах смт Воловець по вул. Суворова, б/н для будівництва та обслуговування гаража.    Слухання розпочнуться о 13:00 годині у приміщенні сесійної зали Воловецької селищної ради. Запрошуються всі бажаючі.

ВІДБУВСЯ КОНКУРС

Дата створення: 10:47 07.07.2017

04 липня 2017 року у приміщенні сесійної зали Воловецької селищної ради, за адресою вул. Пушкіна, 7 в смт Воловець, відбувся конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками в смт Воловець.