Боротьба з борщівником Сосновського

До відома жителів селища та організацій! Щороку навесні на Закарпатті вздовж доріг та на узбережжі річок з’являється небезпечна рослина – борщівник Сосновського. Він швидко розкидає своє велике листя – лопухи, становлячи загрозу здоров’ю краян. Тому необхідно регулярно вживати заходів для запобігання його поширенню.

09:05:11 24.05.2021

26 квітня відзначаються 35-ті роковини Чорнобильської трагедії. Питання поновлення прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на мінімальний розмір пенсіїперебуває на постійному контролі Уповноваженого ВРУ з прав людини.

15:44:35 26.04.2021