Оголошення

26 квітня відзначаються 35-ті роковини Чорнобильської трагедії. Питання поновлення прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на мінімальний розмір пенсіїперебуває на постійному контролі Уповноваженого ВРУ з прав людини.

15:44:35 26.04.2021

протокол ТЕБ іНС №4

ПРОТОКОЛ №4. засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

16:26:37 23.03.2021

Від Державної прикордонної служби

Державна прикордонна служба гарантує: Грошові виплати на суму більш ніж 150 тисяч гривень за рік. З них: - заробітна плата на рік складає 10 500 грн*12 міс.=126 000,00 грн. - одноразова щорічна матеріальна допомога на оздоровлення 10 500,00 грн. - одноразова щорічна матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань - 1110,00 грн. - підйомна допомога при укладанні першого контракту =20430,00 грн.

11:02:54 17.03.2021