КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД - 6

Воловецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в селищній раді:

16:08:16 20.08.2021

СВЯТКОВА ЯРМАРКА У ВОЛОВЦІ

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ ВОЛОВЕЦЬКОЇ, СУСІДНІХ ТА ІНШИХ ГРОМАД!   У програмі святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України у неділю 22 серпня на стадіоні Воловця передбачена ярмарка - атракціони, торгівля сувенірами, вишивкою, сиром, медом, морозивом, закарпатськими винами, виносна торгівля кавярень та інше. Плата за місце торгівлі помірна, внести її можна як в день ярмарки, так і авансом.

08:19:04 19.08.2021

ПІЛОТНИЙ ПРОЄКТ "РУКА ДОПОМОГИ"

До відома громадян! Державний пілотний проєкт Мінсоцполітики дає шанс людям, що втратили роботу, кардинально змінити своє життя.

10:54:40 03.08.2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

2013 року Генеральна Асамблея Організацій Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовими завданнями цього дня  є  підвищення рівня  поінформованості громадян про  глобальну проблему   торгівлі  людьми  і  привернення  уваги  до  тяжкого становища жінок, чоловіків   і   жінок, які постраждали від цього злочину.

13:27:02 27.07.2021

ПЕРЕНЕСЕНО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ 11-Ї СЕСІЇ

Розпорядженням селищного голови від 27.07.2021 № 78 "Про перенесення дати проведення   чергової 11- ї  сесії    Воловецької  селищної   ради   8-го скликання" на 05.08.2021 року о 10:00 годині в приміщенні зали засідань селищної ради.

11:52:57 27.07.2021

ВІД БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ - 5

До уваги громадян! Публікація на тему: "Хтo мoже нaбувaти прaвo влacнocті нa земельні ділянки cільcькoгocпoдaрcькoгo признaчення".

15:02:56 22.07.2021