ВІД УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

На звернення Управління соціального захисту населення Воловецької райдержадміністрації розміщуємо на нашому сайті до Вашої уваги наступне оголошення:

13:56:00 23.01.2019

ОГОЛОШУЮТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАНН (вітрова електростанція)

ТОВ "АТЛАС ВОЛОВЕЦЬ ЕНЕРДЖІ" подало оголошення про початок громадського обговорення "Звіту з оцінки впливу на довкілля при будівництву вітрової електростанції 120 МВт на території Воловецької селищної ради".

13:06:00 15.01.2019

ОХОРОННІ ЗОНИ ГАЗОПРОВОДІВ, 2018

До відома громадян та керівників підприємств.    Хустське лінійне управління магістральних газопроводів звертається з попередженням, що

15:33:00 26.11.2018

ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ - 5

На звернення Міжгірського об"єднаного управління пенсійного фонду України Закарпатської області розміщуємо на нашому сайті до Вашої уваги:

09:51:53 25.09.2018

Пропозиція роботи

На прохання виробничого підрозділу "Мукачівська дистанція колії" регіональної філії "Львівська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" розміщуємо оголошення щодо пропозиції роботі:

13:34:00 17.08.2018

ВІДБУВСЯ КОНКУРС ПРО ВИЗНАЧЕННЯ АВТОПЕРЕВІЗНИКА

06 серпня 2018 року відбувся конкурс про визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування (оборотний рейс в режимі маршрутного таксі) на маршрут № 01 Воловець – Яблуново – Ровінь – Канора (три оборотних рейси). Матеріали засідання конкурсного комітету направлено на розгляд і затвердження виконавчого комітету селищної ради.

13:11:00 06.08.2018