ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ 20 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ

Остап ШУТКО є одним з найвідоміших музикантів нашого часу Він є лауреатом міжнародних конкурсів у Вільнюсі, Ваймарі, Пшемислі, Барселоні, Києві та Відні, а також одержувачем багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Папи Бенедикта XVII, Муніципалітету Мілана, Amnesty International та ін.). Його диски видані в Україні, Італії та США. З 1999 по 2007 викладав у Національній музичній академії України, ставши наймолодшим викладачем за всю її історію Крім Остапа Шутка в концерті візьмуть участь піаніст та композитор Роман, якого називають "Лістом ХХІ століття", і який вже випустив два власних альбоми Piano Explosion і Piano Energy, та скрипаль Назар, який вже у віртуозності переганяє свого батька І Роман і Назар є лауреатами міжнародних конкурсів і виступають як солісти не лише в Україні, але й з а кордоном.

16:32:55 13.03.2023

ДИСТАНЦІЙНА РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Згідно постанови КМУ від 07.03.2023 № 213 "Деякі питання державної реєстрації шлюбу в умовах воєнного стану державна реєстрація шлюбу може проводитися дистанційно - інформація.

15:28:54 03.03.2023

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ - БРОНЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ

Закарпатська обласна військова адміністрація інформує про проведення зустрічі 06.03.2023 0 14:00 год. у великій залі ректорату УжНУ (пл. Народна,3 ) щодо порядку та критеріїв підприємств критично важливими для подальшого бронювання працівників - інформація.

15:03:11 03.03.2023

ПРО РУХОМЕ ОБЛАДНАННЯ ЩО ПРАЦЮЄ ПІД ТИСКОМ

Західне міжрегіональне управління державної служби з питань праці інформує щодо продукції, яка підпадає під дію  Технічного регламенту безпеки машин та Технічного регламенту рухомого обладнання, що працюють під тиском - інформація 1, інформація 2.

08:36:45 03.03.2023

ОЗНАКИ ТА ПРОФІЛАКТИКА АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ

Мукачівське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує щодо випадків захворювання свиней на африканську чуму (АЧС), ознак та засобів профілактики - ознаки та профілактика АЧС.

16:13:25 02.03.2023

ПОЛІОМІЄЛІТ - ВАКЦИНУЙТЕ ДІТЕЙ

В умовах воєнних дій на території України, великого скупчення людей, недоїдання, переохолодження, антисанітарії ризик заразитися інфекційними хворобами, зокрема й поліомієлітом, зростає в рази - вакцинуйте дітей.

08:57:14 28.02.2023

ПРОФІЛАКТИКА СКАЗУ

Мукачівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує, з початку 2023 року в нашій області зафіксовано три випадки сказу тварин, два з яких зареєстровані на території Мукачівського району (Свалявська ОТГ - профілактика сказу.

08:51:40 28.02.2023

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЛЕКЦІЇ: "УКРАЇНА - ВІЙНА В ЄВРОПІ"

24 лютого 2022 року повномасштабним вторгненням російської армії розпочався новий етап російсько-української війни. Це – народна війна за незалежність і суверенітет України, яка триває з 2014 року. Це також війна за цивілізаційний вибір: Україна відстоює свою приналежність до європейської цивілізації і водночас – ті засадничі цінності, права і свободи, що лежать в основі Західного світу.

10:27:02 23.02.2023