УКРПОШТА 1

На звернення мешканців смт Воловець і с. Канора інформуємо, що внести плату за комунальні послуги комунального підприємства «Воловецький селищний «Водоканалсервіс» можна у відділенні АТ «Укрпошта» за адресою: вул. Пушкіна, 6 (навпроти селищної ради).

16:01:00 12.03.2019

ВІД РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ - 1

На звернення Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості розміщуємо на нашому сайті до уваги наступну інформацію:

13:08:00 11.03.2019

ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ - 6

На звернення Міжгірського об"єднаного управління пенсійного фонду України Закарпатської області розміщуємо на нашому сайті до Вашої уваги наступну інформацію:

08:27:00 25.02.2019

ВІД УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

На звернення Управління соціального захисту населення Воловецької райдержадміністрації розміщуємо на нашому сайті до Вашої уваги наступне оголошення:

13:56:00 23.01.2019

ОГОЛОШУЮТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАНН (вітрова електростанція)

ТОВ "АТЛАС ВОЛОВЕЦЬ ЕНЕРДЖІ" подало оголошення про початок громадського обговорення "Звіту з оцінки впливу на довкілля при будівництву вітрової електростанції 120 МВт на території Воловецької селищної ради".

13:06:00 15.01.2019

ОХОРОННІ ЗОНИ ГАЗОПРОВОДІВ, 2018

До відома громадян та керівників підприємств.    Хустське лінійне управління магістральних газопроводів звертається з попередженням, що

15:33:00 26.11.2018