ЗАКРИТО ЗАЛІЗНИЧНІ ПЕРЕЇЗДИ

Шановні власники та водії автотранспортних засобів.   На звернення С.М. Коваль, начальника ВП "Мукачівська дистанція колії" РФ "Львівська залізниця" від 03.09.2020 № 124 інформуємо, що у зв"язку з ремонтними роботами закрито для проїзду автотранспортних засобів залізничний переїзд 1666 км ПК6 (зупинка Оса - с. Вовчий) в період з 8:00 год. 04 вересня 2020 р. до 20:00 год. 09 вересня 2020 року .

11:20:00 04.09.2020

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ УКРАЇНИ

Шановні мешканці!    19.08.2020 року з 13:00 по 14:30 год. в приміщенні сесійної зали (третій поверх адміністративної будівлі) Воловецької селищної ради народними депутатами України Кривошеєвим І.С., Костюхом А.В., Жупанином А.В., Лабою М.М. здійснюватиметься прийом громадян з цілью заслуховування скарг та пропозицій, отримання звернень.

13:43:04 17.08.2020

ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ - ОПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ

ОГОЛОШЕННЯ    Шановні мешканці смт. Воловець та села Канора!    У зв`язку із зростанням захворюваності на COVID-19 на території населених пунктів селищної ради та району, задля безпеки вашої і ваших родин, запрошуємо всіх, хто має в користуванні чи власності земельні ділянки будь якого цільового призначення, заходити до селищної ради для отримання квитанцій на оплату щорічного земельного податку.

11:42:00 14.07.2020

ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ОГОЛОШЕННЯ    Шановні мешканці смт. Воловець та села Канора!    У зв`язку із зростанням захворюваності на COVID-19 на території селищної ради та району, до врегулювання епідемічної ситуації, задля безпеки громадян, прийом проводитиметься в обмеженому режимі.

11:03:00 22.06.2020