УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЛАТФОРМУ "ДОПОМАГАЙ"

Мінреінтеграції,  ураховуючи  загальний  контекст  та  потреби  у  забезпеченні житлом внутрішньо переміщених осіб шукає шляхи для їх оперативного вирішення, зокрема,  використання  платформи  з  надання  та  пошуку  безкоштовного  житла «Допомагай»  https://shelter.dopomagai.org  для  прихистку  внутрішньо  переміщених осіб, яка була розроблена для держави та потреб громадян України ІТ-спільнотою.

16:11:37 29.03.2022

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!!!

На території Мукачівського району працює група прокурорів Офісу Генерального прокурора, які документують свідчення осіб, що стали потерпілими або свідками воєнних злочинів.

09:12:10 29.03.2022

ПРИЗНАЧЕНО ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ 17-ОЇ СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Розпорядженням селищного голови від  18.03.2022 № 23 призначено  позачергове  засідання 17 - ої сесії Воловецької селищної ради 8-го скликання на 21.03.2022 року о 14.00 год. в примішенні зали засідань селищної ради.

10:02:07 21.03.2022