ОГОЛОШЕННЯ ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Працівники комунального підприємства Воловецького селищного «Водоканалсервісу» виготовили більше 80 простих ліжок для тимчасово внутрішньо переміщених осіб, з них вже 56 зайняті. Ліжка завезено у Воловецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

08:58:13 11.03.2022

ОГОЛОШЕННЯ: ДІЄ "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

До відома громадян! Від сьогодні в області діє «гаряча лінія», куди кожен може звернутися щодо завищення ціни на оренду житла.

15:57:56 10.03.2022

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 05.03.2022 № 21

До відома підприємців! На підставі розпорядження Закарпатської обласної військової адміністрації № 21 від 05.03.2022  підприємства, установи, організації будь-якої форми власності (крім бюджетних ), а також фізичні особи - підприємці можуть звертатися до Департаменту соціального захисту облдержадміністрації про відшкодування витрат на  проживання та харчування внутрішньо переміщених або евакуйованих осіб.

14:59:40 10.03.2022

ДО ВЛАСНИКІВ ГОТЕЛІВ І САДИБ

Шановні власники готелів і садиб!    Чимало переселенців на даний час проживає у класах школи, дитячих садочках. Комунальники дуже швидко виготовили для них 40 (сорок) простих топчанів, та вони вже всі зайняті і мами з дітьми сплять на підлозі.

10:05:42 08.03.2022

ДО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР І БУДИНКІВ

Дорогі наші мешканці, громадо!    У нас зараз проживає чимало людей з місць, які зачепила війна. Ми з вами усіх забезпечили прихистком і харчуванням.

10:17:08 07.03.2022

ВІД ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Департамент соціального захисту населення Закарпатської військової адміністрації інформує - Про особливості виплати державних допомог в умовах воєнного стану.

08:56:51 05.03.2022

ДУЖЕ ПРОСИМО

Дорогі наші мешканці, шановні підприємці, громадо!    У нас зараз проживає чимало людейз тих місць, які зачепила війна. Ми з вами усіх забезпечили прихистком і харчуванням.

16:08:57 04.03.2022