ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ВІД ДЕПАРТАМЕНТУ ФІНАНСІВ ОДА

Повідомляємо, що Закарпатською обласною військовою адміністрацією відкрито спеціальні поточні рахунки для благодійної допомоги в національній та іноземних (долари США, Євро) валютах. Номери рахунків розміщені на сайті обласної військової адміністрації за посиланням:

11:26:50 01.03.2022

ПРИЗНАЧЕНО ПОЗАЧЕРГОВЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 16 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Розпорядженням селищного голови від  26.02.2022 № 16 призначено  позачергове пленарне засідання 16 - ої сесії Воловецької селищної ради 8-го скликання на 26.02.2022 року о 16:00 годині в примішенні зали засідань селищної ради.

13:11:43 26.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Воловецькою  селищною  радою утворюється воєнізований підрозділ руху опору,  відповідно до Закону України  «Про  основи національного спротиву», сформований на добровільній основі з громадян, які проживають у межах громади.

17:26:49 25.02.2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

До відома громадян! Фейк! Інформація про те, що о 22.00 у Закарпатті вимкнуть світло – НЕПРАВДИВА!

11:14:34 25.02.2022