ВІД БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ - 5

До уваги громадян! Публікація на тему: "Хтo мoже нaбувaти прaвo влacнocті нa земельні ділянки cільcькoгocпoдaрcькoгo признaчення".

15:02:56 22.07.2021

ПРИЗНАЧЕНО ЧЕРГОВЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 11 СЕСІЇ

Розпорядженням селищного голови від 16.07.2021 № 73 призначено  чергове пленарне засідання 11 - ої сесії Воловецької селищної ради 8-го скликання на 27.07.2021 року о 10:00 годині в примішенні зали засідань селищної ради.

11:51:21 19.07.2021

16 ЛИПНЯ 2021 РОКУ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ПО ПИТАННЮ ЗБОРУ ДИКОРОСТУЧИХ

16 липня 2021  відбулася  нарада за участі  Воловецького селищного голови Михайла ПОПЕЛИЧА, заступника Воловецького селищного голови Федора БИРАКА, начальника Воловецького відділення поліції Олександра ПАСІЧНИКА, в.о.директора ДП «Воловецьке лісове господарство» Василя РОСОЛА та підприємців, які мають намір заготовляти яфини на території Воловецької селищної ради.

15:54:28 16.07.2021

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

13:34:00 06.07.2021

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ "РУКА ДОПОМОГИ"

Рука допомоги простягнута для всіх! З початку наступного року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя.

09:03:08 02.07.2021