протокол ТЕБ іНС №4

ПРОТОКОЛ №4. засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

16:26:37 23.03.2021

Від Державної прикордонної служби

Державна прикордонна служба гарантує: Грошові виплати на суму більш ніж 150 тисяч гривень за рік. З них: - заробітна плата на рік складає 10 500 грн*12 міс.=126 000,00 грн. - одноразова щорічна матеріальна допомога на оздоровлення 10 500,00 грн. - одноразова щорічна матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань - 1110,00 грн. - підйомна допомога при укладанні першого контракту =20430,00 грн.

11:02:54 17.03.2021

Вшановано пам'ять Тараса Шевченка

З нагоди відзначення 207-річниці Т.Шевченка відбулося покладання квітів до пам'ятника Великому Кобзареві. Всі присутні хвилиною мовчання  вшанували пам'ять  митця української культури.

17:00:29 09.03.2021

Вшанування пам’яті загиблих учасників Революції Гідності та проведення військової операції на Дебальцівському плацдармі

Сьогодні, 19 лютого, у Воловці, керівництво громади, представники установ та служб, громадськість взяли участь в урочистому зібранні аби вшанувати Героїв Небесної Сотні, а також військовослужбовців, що брали участь у захисті Дебальцівського плацдарму. Ведучі урочистого зібрання у своїх виступах акцентували увагу присутніх на тому, що події 18-20 лютого 2014 року – одна з найбільш трагічних сторінок в історії України і закликали завжди пам’ятати про жертви, принесені Героями Небесної Сотні заради свободи нашої Батьківщини. Присутні вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності та проведення військової операції на Дебальцівському плацдармі хвилиною мовчання та покладанням квітів.

09:36:44 19.02.2021