ПРОЄКТ "НАВЧАННЯ БЕЗ МЕЖ"

У межах проєкту «Навчання без меж» Міністерства освіти й науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника триває трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів.

14:42 11.04.2022

В ОВА обговорили перспективи співпраці з Норвезькою радою у справах біженців в Україні

Сьогодні заступник очільника області Петро Добромільський провів робочу зустріч із керівницею Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) Аною Поврженич і Ганною Дудінською, керівницею відділу захисту та адвокації NRC в Україні. Про це повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:18 07.04.2022

Верховна Рада прийняла законопроєкт, який дає змогу відновити оренду держмайна та надати пільгові умови для бізнесу в період воєнного стану

«Відновлення та спрощення процедур оренди держмайна є дуже важливим кроком для передислокації підприємств з зони бойових дій на захід України», – зазначає в.о. голови Фонду державного майна Ольга Батова.

16:39 06.04.2022