ВІЗИТ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ ДО ВОЛОВЦЯ

Як і було анонсовано засобами інформування населення, доступними селищній раді, 19.08.2020 року Воловець відвідали народні депутати України Кривошеєв І.С. - голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Костюх А.В. - член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Жупанин А.В. - голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Лаба М.М. - член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, які обрані від Закарпатської області.

09:34 20.08.2020

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ ДО КЕРІВНИЦТВА КРАЇНИ

15 липня 2020 року голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко від імені АМУ звернувся до Президента України, Голови Верховної Ради України, керівників депутатських фракцій та груп, народних депутатів України щодо недопустимості запровадження партійної виборчої системи на рівні міських, селищних, сільських рад з кількістю виборців менше 90 тисяч.

11:37 15.07.2020

УВАГА! КАРАНТИН-2

Шановні мешканці! Воловецька селищна рада інформує, що за даними Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волрвецької ради, станом на 19.06.2020 року в районі підтверджено гостру коронавірусну інфекцію у 36 осіб, з них видужало 17 чоловік.

10:25 23.06.2020