Новини

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі наші новини.

РОБОТИ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ДРЕНАЖА - 3

Дата створення: 07:52 20.06.2018

18 червня 2018 року працівники комунального підприємста "Водоканалсервіс" продовжили облаштування дренажів по вулицях селища.    Як повідомлялося раніше, з врахованням досвіду минулої дощової осені та обстеження дренажів цьогрічною весною, селищна рада ініціювала подовження робіт по вдосконаленню існуючих і встановленню нових дренажів по вулицях селища. Так уже обладнано відведення дощової води з містка по вул. Фабрична, встановлено водовідвідні лотки з решітками поперек вулиць в селі Канора (біля церкви), М. Козимиренка (неподалік каплиці).    На цей раз встановлено водовідвідні лотки вздовж вулиці Могдана Хвельницького (примикання польової дороги). Метою роботи було відвести дощові та талі води, що заливали вулицу з бічної польової дороги.

ЗАМІНА ЛАВОК ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Дата створення: 08:09 19.06.2018

17 червня 2018 року працівники комунального підприємства розпочали встановлення нових лавок для відпочинку в центрі селища.

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 26-ї СЕСІЇ

Дата створення: 17:34 14.06.2018

14 червня 2018 року відбулося пленарне засідання чергової 26-ї сесії 7-го скликання Воловецької селищної ради.    Порядок денний:

ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ КАНОРА

Дата створення: 08:21 04.06.2018

У кінці травня 2018 року вівся поточний ремонтом проблемних ділянок верхнього кінця вулиці Канора.   Роботи велися силами і технікою комунального підприємством "Водоканалсервіс", за ініціативи селищної ради коштом місцевого бюджету. У виборі ділянок, які в першу чергу потребувіали ремонту, активну участь взяли депутати селищної ради від с. Канора та активні мешканці села.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 31.05.2018

Дата створення: 08:01 04.06.2018

31 травня2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету

ЗАВЕРШЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДИМОВЕНТКАНАЛІВ - КАРПАТСЬКА 33

Дата створення: 15:01 30.05.2018

У травні 2018 року завершено капытальний ремонт димовентканалів багатоквартирного житлового будинку по вул. Карпатська, 33.

ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Дата створення: 09:14 29.05.2018

До відома громадян.       У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на ГРС "Воловець" , у середу 30 травня 2018 року з 8.00 год. буде припинено газопостачання населених пунктів смт Воловець, с. Гукливий, с. Скотарське, с. Верхні Ворота, с. Лази та с. Нижні Ворота.

ВПЕРШЕ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВІДВІДАВ ВОЛОВЕЦЬ

Дата створення: 16:34 24.05.2018

24 травня 2018 року дорогою до бескидського залізничного тунелю Президент України Петро Порошенко відвідав наш Воловець.

РОБОТИ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ДРЕНАЖУ - 2

Дата створення: 13:56 16.05.2018

У травні 2018 року працівники комунального підприємста "Водоканалсервіс" продовжили облаштування дренажів по вулицях селища.    Враховуючи досвід минулої осені, та моніторингу дренажів цьогрічною весною, селищна рада ініціювала подовження робіт по вдосконаленню існуючих, та встановленню нових дренажів по вулицях селища. Так уже обладнано відведення дощової води з містка по вул. Фабрична, встанговлено водовідвідні лотки решітками поперек вулиці біля церкви в селі Канора.    На цей раз, в рамках поточного ремонту, встановлено майже __ метровий водовідвідний лоток біля нгової каплиці по вулиці Михайла Козимиренка. Крім того по цій вулиці планується поглиблення струмка і укріплення його берегів невеликими кашицями та підсипка частини вулиці щебнем.

ОНОВЛЕННЯ ТЕХНІКИ КОМУРАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Дата створення: 07:40 16.05.2018

У травні 2018 року успішно продовжує свою роботу придбаний цієї весни екскаватор-погрузчик "YCB".