Дата: від до Скинути

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ. З СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

Шановні мешканці  Воловецької громади, прийміть найщиріші вітання з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

20:57 30.09.2023

ПРИВІТАННЯ ВОЛОВЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Шановні працівники освіти, дорогі учителі Воловецької ї громади! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем  вчителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює полум’я знань, відкриває нам дорогу у доросле життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.

20:31 30.09.2023

26 ВЕРЕСНЯ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З АРМРЕСТЛІНГУ

26 вересня 2023 року проведені змагання з армрестлінгу серед учнів навчальних закладів освіти Воловецької територіальної громади. Змагання проводилося на базі Воловецького ліцею у приміщенні спортзалу. Участь у змаганнях взяло 60 здобувачів освіти різних вагових та вікових категорій (хлопці та дівчата).

15:03 29.09.2023

ВОЛОВЕЦЬ. РОБОТА ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ

ШАНОВНА ГРОМАДО!      Виконавчий комітет селищної ради інформує, що вчора, 24 серпня 2023 року не відбулося засідання важливої позачергової 28-ї сесії Воловецької селищної ради.

10:58 25.08.2023

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України

Кожного року, 23 серпня, в усіх містах і селах України урочисто піднімають Великий державний Прапор, засвідчуючи глибоку повагу до символу нашої свободи, незалежності і відродження, а також до усіх Захисників і Захисниць України, які протягом століть боронили суверенітет і цілісність рідної країни.

15:55 23.08.2023