Дата: від до Скинути

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 08:00 23 БЕРЕЗНЯ 2022 ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ

Київщина:  За ніч — декілька тривог по всій області. Бої в населених пунктах вздовж Житомирської траси. ЗСУ змогли покращити позиції в Ірпіні та с. Мощун. Ворог окопується та намагається перегрупуватися. Вночі з Градів було обстріляне село Ясногородка. Дані про постраждалих уточнюються.

09:06 23.03.2022

МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗАПУСТИЛО ПЛАТФОРМУ ЄДОПОМОГА ДЛЯ АДРЕСНОГО ТА ЕФЕКТИВНОГО РОЗПОДІЛУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Мінсоцполітики створило платформу єДопомога, яка забезпечує оперативний збір заявок з усіх регіонів України щодо потреб в гуманітарній допомозі, а також ефективний та адресний розподіл допомоги.

08:29 23.03.2022

БУДІВЕЛЬНІ ПОСЛУГИ ПІД ЧАС ВІЙНИ У ЦНАП

Попри те, що ворог руйнує наші міста та інфраструктуру, розвиток та розбудова країни тривають. Відтепер у ЦНАПах українці знову можуть отримати будівельні послуги.

14:06 22.03.2022

ІНФОРМАЦІЯ ВІД БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Військова служба є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян України, іноземців та осіб без громадянства, пов’язаній із обороною України, її незалежності та територіальної цілісності. Час проходження військової служби зараховується громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби (ст.2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).

11:52 18.03.2022