Dopomagai.org – сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Волонтери української ІТ-спільноти створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах країни та за кордоном і презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

14:58 06.04.2022

Віктор Микита передав теробороні нове військове спорядження та техніку

Керівництво області відвідало бійців Мукачівського батальйону 101-ї Закарпатської бригади тероборони Збройних сил України, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:47 06.04.2022

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ОТРИМАННІ СИГНАЛУ "ХІМІЧНЕ ЗАРАЖЕННЯ"

Отримавши інформацію про викид в атмосферу сильнодіючих отруйних речовин і про небезпеку хімічного зараження, необхідно негайно надіти засоби індивідуального захисту органів дихання: протигаз або ватяну- марлеву пов’язку, найпростіші засоби захисту шкіри (плащі, накидки, гумові чоботи) і як найскоріше залишити зону ураження. У разі неможливості евакуації залишайтеся у приміщенні, щільно закрийте вікна і двері, димоходи, вентиляційні віддушини (люки). Вхідні двері необхідно завісити шторою, використовуючи ковдри і будь-які щільні тканини. Заклейте щілини в вікнах і стики рам скотчем, плівкою, лейкопластирем або звичайним папером від проникнення в приміщення пару (аерозолів) сильнодіючих отруйних речовин.

14:03 06.04.2022

ДІЯ ЦЕНТР

До уваги внутрішньо переміщеним особам! Виплати для ВПО можна замовити у ЦНАПах та відділах соцзахисту

10:45 05.04.2022

В УКРАЇНІ ТРИВАЄ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ«ПРИХИСТОК»

Міністерство культури та інформаційної політики розпочало проведення комунікаційної кампанії соціального проєкту «Прихисток», що здійснюється під патронатом Президента України Володимира Зеленського.

10:29 05.04.2022

ДСНС ПОКАЗАЛА РОБОТУ ПІРОТЕХНІКІВ НА КИЇВЩИНІ

"Ці кадри з Київщини, усипаної мінами, снарядами, гранатами та іншими смертельними "дарунками" російської армії, сьогодні виконують роль живої агітації до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки", — наголосили у службі.

12:15 04.04.2022