Новини

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі наші новини.

ДЕНЬ ПАМЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата створення: 14:06 24.11.2018

Щороку у четверту суботу листопада (2018 року - 24 листопада) в Україні відзначається національний День пам"яті жертв голодоморів.      Голод і голодомор - дві великі різниці. Голодомор - це насильне запровадження голоду шляхом відбирання, або знищення продуктів харчування.

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ ПО УТЕПЛЕННЮ БУДІВЛІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата створення: 07:53 21.11.2018

19 листопада 2018 року продовжуються ремонтні роботи по утепленню фасадів адміністративної будівлі селищної ради.    Раніше повідомлялося, що 23 жовтня завершено утеплення першого з фасадів будівлі. Вказані роботи було розпочалися 8 вересня поточного року. На даний час завершено утеплення бокового східного фасаду і розпочато роботи по утепленню основного васаду, фронтального північного.

РОЗПОЧАТО СПОРУДЖЕННЯ ПІДПІРНОЇ СТІНКИ

Дата створення: 07:43 01.11.2018

В кінці жовтня 2018 року розпочато будівництво габіонної стінки для укріплення схилу на місці зсуву по вулиці Лісорубів.    Як повідомлялося раніше, несподіваний зсув схилу стався ще на початку лютого 2016 року від надмірного зволоження ґрунту.

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 28-ї СЕСІЇ

Дата створення: 08:00 31.10.2018

30 жовтня 2018 року відбулося пленарне засідання чергової 28-ї сесії 7-го скликання Воловецької селищної ради.    Порядок денний:

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 25.10.2018

Дата створення: 15:29 25.10.2018

25 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Воловецької селищної ради. Порядок денний:

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ УТЕПЛЕННЯ БУДІВЛІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата створення: 07:47 24.10.2018

23 жовтня 2018 року  продовжуються ремонтні роботи по утепленню фасадів адміністративної будівлі селищної ради.    На сторінках сайту повідомлялося, що вказані роботи було розпочато 8 вересня поточного року. На даний час завершено утеплення фронтального південного фасаду і розпочато роботи по утепленню бокового східного.

ЗАВЕРШЕНО РЕМОНТ ВОДОПРОВОДУ ПО ВУЛ. ФАБРИЧНА

Дата створення: 16:38 23.10.2018

22 жовтня 2018 року  завершено ремонт водопроводу (заміну труби) по вулиці Фабрична, від переїзду до магазину.    Як повідомлялося раніше, 12 вересня було розпочато ремонт водопроводу (заміни труби) по вул. Фабрична на ділянці від залізничного переїзду до кінця вулиці за магазином.

ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦЬ СЕЛИЩА 2

Дата створення: 09:09 17.10.2018

В 2018 році у Воловці продовжуються роботи по поточному ремонту вулиць.    Незважаючи на гострий брак коштів у місцевому бюджеті, селищна рада знаходить можливості фінансування капітальнго ремонту та утриманні вулиць. В цих рамках грейдером вирівнюються покриття вулиць, щебнем і фрезою вирівнюється ямковість, підсипаються вулиці, або окремі ділянки, відновлюються, розчищаються ділякни водовідвідних канав, видаляються кущі, що закривають огляд.

СОНЯЧНІ БАТЕРЕЇ У ВОЛОВЦІ

Дата створення: 07:14 11.10.2018

В поточному 2018 році у Воловці вперше встановлено комплекс сонячних батарей для забезпечення електропостачання господарського об"єкту.    Установка сонячних батарей загальною площею близько 60 м2 і сам об"єкт електропостачання розміщені по вул. Підгірна. Впровадити в життя сучасні технології для забезпечення туристичного комплексу вирішив приватний підприємець Іван Бирак.

РЕМОНТ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Дата створення: 15:30 10.10.2018

10 жовтня 2018 року продовжується заміна ламп і ремонт вуличного освітлення смт Воловець.    Працівники комунального підприємства "Водоканалсервіс" продовжують планові роботи по заміні ламп вуличного освітлення. На даний час вже відновлено освітлення вулиць Довбуша, Уренгойська, Підгірна. Роботи продовжуються. На жаль, вони не завжди є вчасними, оскільки для їх виконання комунальному підприємству доводиться наймати спеціальну техніку за відсутності власної.