ВКОТРЕ ЧЕРГОВА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД ДРУЗІВ З МІСТА-ПОБРАТИМА БАД ЕНДОРФА

В останні дні 2023 року, наші надійні друзі з міста-побратима Бад-Єндорф (Німеччина) - голова партнерства Конні Граф та чоловік Пітер, засновник партнерства - Манфред Ягер та дружина Марія-Луїза в черговий раз завітали до Воловця з подарунками для військових та їхніх дітей. Це вже 13 гуманітарна місія від початку повномасштабного вторгнення російських військ. Кожна їхня поїздка -це максимальні зусилля  направлені на допомогу Україні, які потрібно долати на кожному етапі. Цього разу в лікарню (яка є пріоритетом у партнерстві) завезено багатофункціональні ліжка, та визначено потреби для чергового вантажу. Велика подяка всій громаді Бад-Єндорфа в тому числі і за прихисток наших громадян. Також величезний подарунок громаді Воловця – це вантажний автомобіль марки  Івеко .Громада Воловця високо цінує дружню допомогу у важкий для нас час та мужність людей, що мають велике серце.

15:36 02.01.2024

ІНФОРМАЦІЯ ВІД БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Алгоритм виплати страхового відшкодування у випадку дорожньо-транспортної пригоди. Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) - подія, що сталася під час руху дорожнього транспортного засобу, внаслідок якої загинули або зазнали травм люди чи заподіяна шкода майну.

16:23 26.12.2023

ТРАГІЧНА ЗВІСТКА ЗНОВУ ПРИЙШЛА У ВОЛОВЕЦЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ

Війна з російськими окупантами забрала ще одного жителя Воловецької громади. Відважно боронячи Україну на передовій, загинув мужній і хоробрий  військовослужбовець Михайло Тимкович. Михайло  до останньої хвилини свого життя боровся  із ворогом для мирного майбутнього України.  Від колективу Воловецької селищної ради та всіх жителів громади висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Михайла Тимковича.

20:27 19.12.2023

КУБОК УКРАЇНИ З АРМРЕСЛІНГУ

У Воловці впродовж 14-18 гоудня 2023 року проходив Кубок України з армрестлінгу серед вагових категорій:

19:09 19.12.2023

БОРГ ДЕПУТАТА ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

14 грудня 2023 року, під час пленарного засідання чергової 33-ї сесії Воловецької селищної ради, у сесійній залі відбулася дискусія з приводу значного боргу за отримані комунальні послуги депутатом селищної ради БУХАЙ Андрієм Андрійовичем.

11:39 15.12.2023