ВІЧНА ПАМ''ЯТЬ ГЕРОЮ!

Шановні мешканці громади! Вчора, 03.11.23, від невиліковної хвороби помер наш захисник Ряшко Василь Юрійович 1991 р.н. Церемонія прощання з Героєм буде проходити 05.11.23р о 14 годині в церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього по вулиці Яблуново смт. Воловець з усіма військовими почестями.  Просимо віддати останню шану нашому Герою, нашому захиснику, який до останнього захищав нашу Україну.

16:51 04.11.2023

МАСКУВАЛЬНІ СІТКИ ВІД ВОЛОВЕЦЬКИХ ПАВУЧКІВ - 3

Перші замітки про «Воловецьких павучків», так себе називають жінки, що плетуть маскувальні сітки для наших захисників, на сайті селищної ради було опубліковано 8 та 24 травня поточного року. На той час ними на фронт було відправлено 16 добротних маскувальних сіток.

09:30 31.10.2023

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ. З СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

Шановні мешканці  Воловецької громади, прийміть найщиріші вітання з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

20:57 30.09.2023

ПРИВІТАННЯ ВОЛОВЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Шановні працівники освіти, дорогі учителі Воловецької ї громади! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем  вчителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює полум’я знань, відкриває нам дорогу у доросле життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.

20:31 30.09.2023