УВАГА! ГРОШІ ДЛЯ ВИПЛАТ ПІШЛИ В РЕГІОНИ

До відома громадян! Надсилаємо інформацію про те, що Міністерством соціальної політики України перераховано кошти за бюджетною програмою “Виплата деяких допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата комунальних послуг окремим категоріям населення” регіональним департаментам соціального захисту населення відповідно до поданих ними заявок.

14:03 08.07.2021

ПОСЛУГИ ПІДУТЬ ЗА ДИТИНОЮ

Послуги підуть за дитиною. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання - у територіальній громаді.

14:22 02.07.2021

УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕЧНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА

Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності (НМЯ І) по Закарпатській області № 3/7/-В другій половині дня 2 липня по території Закарпатської області та м. Ужгород очікуються грози та значні короткочасні дощі. Під час гроз місцями сильні зливи, град та шквалисте посилення вітру  15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

08:43 02.07.2021

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Шановні жителі та гості громади! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

08:30 24.06.2021

ДРУЖНІЙ ВІЗИТ ГОСТЕЙ З МІСТА-ПАРТНЕРА

04 червня 2021 року з офіційним дружнім візитом до Воловецької селищної ради завітали керівник німецької делегації, голова Товариства сприяння партнерству між Воловецькою селищною радою та містом Бад Ендорф Маркус Гайс та члени Ради Товариства.

09:45 08.06.2021