ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦЬ СЕЛИЩА

19-20 вересня 2018 року у Воловці виконано поточний ремонт вулиць Незалежності, Уренгойська та невеличких ділянок вулиці Шевченка.

10:17 21.09.2018

РЕМОНТ КОЛИШНЬОГО ГОТЕЛЮ

Станом на 14 вересня 2018 року районною владою ведеться капітальний ремонт будівлі колишнього готелю по вулиці Пушкіна.

07:18 14.09.2018

УТЕПЛЕННЯ БУДІВЛІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

08 вересня 2018 року розпочато роботи по утепленню фасадів адміністративної будівлі селищної ради.    З року в рік зростають ціни на енергоносії, відповідно доводиться збільшувати витрати місцевого бюджету на уртимання будівлі селищної ради (плата за газ для опалення в зимовий період та за електроенергію для освітлення круглорічно.

11:01 10.09.2018

НОВА ПІШОХІДНА ДОРІЖКА

05 вересня 2018 року у Воловці завершено будівництво нової пішохідної доріжки.    Воловчанам добре відомо, що в одному із сквериків селища, а саме між ветаптекою і магазином "Рукавичка" мешканці самовільно протоптали стежку, на місці якої утворювалася грязука після дощів, вже забруковані доріжки і тротуари жодним чином їх не задовільняли.

13:52 05.09.2018

ДЕНЬ ПРАПОРА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

23 серпня 2018 року у Воловці відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України – одного з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет нашої держави та Дня незалежності України.

11:41 23.08.2018