РОБОТИ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ДРЕНАЖУ - 2

У травні 2018 року працівники комунального підприємста "Водоканалсервіс" продовжили облаштування дренажів по вулицях селища.

13:56 16.05.2018

ДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років, в Україні встановлено:

07:20 05.05.2018

МИТЦІ ЗАКАРПАТТЯ У ВОЛОВЦІ

27 квітні 2018 року за ініціативи Воловецького селищного голови Михайла Попелича, при активній підтримці відділу культури Воловецької РДА (керівник Валентина Созанська) у районному будинку культури відбулася зустріч вихованців художньої студії районної школи мистецтв (керівник Наталія Ляшенко), громадськості селища і голови Воловецької РДА Валентини Рогової з членами Об"єднання професійних художників Закарпаття.

07:54 28.04.2018

РОБОТИ ПО ПОТОЧНОМУ РЕМОНТУ ВУЛИЦЬ - 1

25-26 квітні 2018 року за ініціативи селищної ради за технічної підтримки турецької фірми "Онур" грейдером вирівняне дорожнє покриття вулиць селища.

13:51 26.04.2018

ВИСАДЖЕНО САКУРИ

13 квітня 2018 року в рамках весняної толоки в селищі висаджено десять саджанців сакури.

23:32 14.04.2018