ВЕЛИКОДНЕ ВІТАННЯ

Шановна громадо, дорогі відвідувачі нашого сайту.    Весняного дня, 8-го квітня, відзначатимемо світле свято Великодня.

07:48 06.04.2018

БЛАГОДІЙНІСТЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ 2018

5-6 квітня 2018 року здійснено традиційну благодійну акцію, приурочену до Великодня. У нашій громаді стало доброю традицією до цього світлого свята дарувати паски, солодощі та напої багатодітним і молозабезпеченим сім"ям, одиноким і неповносправним мешканцям селища.

07:46 06.04.2018

КАРПАТСЬКА УКРАЇНА

15 березня – День проголошення Карпатської України.   В цей день 1939 р. Сейм (голова А. Штефан) проголосив державну самостійність Карпатської України.

14:53 14.03.2018

ВІТАННЯ З СВЯТОМ

ДОРОГІ МАМИ, ЖІНКИ, ДІВЧАТА    З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас свято. Весна несе у світ ніжність і красу. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

13:28 07.03.2018

ХТО РОЗДМУХУЄ СКАНДАЛ НАВКОЛО ВІТРЯКІВ?

28 лютого 2018 року в смт Воловець перед адмінбудівлею райдержадміністрації висловлювали протест немовби наші сусіди - представники територіальних громад Міжгірського району.

16:00 02.03.2018

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ - 10

Продовжуємо традиційну рубрику "Про нас говорять" і інформуємо відвідувачів сайту стосовно випусків телевізійних новин у яких висвітлюються події з життя Воловеччини, нашої громади. Цього разу у телеефірі від каналу "М-студіо" пройшов репортаж:

08:51 27.02.2018