ЩИРА ПОДЯКА ВОЛОВЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Вкотре прибув гуманітарний вантаж до Воловецької територіальної громади від друзів з Чехії: Міші Мішковського, Миколи Жигарєва, Вікторії Тваружкової - Білей, Jiri Brezina, Jan Knetik,

15:12 30.03.2022

Я ВТРАТИВ АБО НЕ ВЗЯВ ПАСПОРТ... ЩО РОБИТИ?

Щоб врятувати життя, багатьом українцям довелося евакуюватися з домівок у більш безпечні регіони. Проте не всі встигли взяти із собою документи або ж і зовсім втратили їх. Розповідаємо, що робити, якщо у вас немає паспорта.

09:34 28.03.2022

НАТО ЩЕ МОЖЕ ЗАПОБІГТИ СМЕРТЯМ УКРАЇНЦІВ ВІД РОСІЙСЬКИХ УДАРІВ, НАДАВШИ ЗБРОЮ – ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Президент України Володимир Зеленський закликав НАТО надати нашій державі військову допомогу в обсягах, які дадуть змогу українській армії протистояти військовому арсеналу Російської Федерації.

09:19 25.03.2022

ДЕ СТРІЛЯЛИ, А ДЕ БУЛО ТИХО: ЯК МИНУЛА НІЧ В РЕГІОНАХ 24 БЕРЕЗНЯ

Київська область Вночі повітряні тривоги по всій області. Був бій в Ірпені, Гостомелі. Постійні артилерійські обстріли. У Фастівському районі обстріляли село Ясногородка. Коцюбинське в Бучанському районі — мінометний обстріл. Інформація про загиблих та поранених серед мирних мешканців уточнюється, дані про руйнування відсутні.

09:50 24.03.2022