ЩИРА ПОДЯКА ВОЛОВЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Воловецька селищна рада висловлює щиру подяку Оксані Острожліковій з Uany nad  Ztavou за зібрану гуманітарну допомогу у важкий для України час війни, а також за допомогу у транспортуванні  Дмитру Калиничу  з с. Кушниця та Сергію Кошману з м. Ужгорода за сприянням Петра Лакатоша та Олександра Балана.

15:00 07.03.2022

ЩИРА ПОДЯКА ВОЛОВЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Воловецька селищна рада висловлює щиру подяку Михайлу Мішковському, Миколі Жигарєву, Viktorija Tvaruzkova, Viktor Smidt, Jiri Brezina та іншим небайдужим за надання гуманітарної допомоги у важкий для України час війни.

10:59 06.03.2022

ДУЖЕ ПРОСИМО

Дорогі наші мешканці, шановні підприємці, громадо!    У нас зараз проживає чимало людейз тих місць, які зачепила війна. Ми з вами усіх забезпечили прихистком і харчуванням.

16:24 04.03.2022

ЗАХИСТИМО СЕБЕ І КРАЇНУ

04 березня 2022 року. Воловецька громада готова захищати себе і країну. Це наші "хліб і сіль" московитам, що прийшли на нашу землю. Знайдеться і коктейль "бандерівське смузі", щоб запити. Нехай захлинуться!

11:43 04.03.2022

ПОДЯКА ВОЛОВЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Воловецька селищна рада висловлює щиру подяку Оксані Острожліковій, мешканцям Улян-над-Житавою та Нітрянського краю Словацької республіки за надання гуманатірної допомоги у важкий для України час війни, за сприянням благодійної організації «Відродження України» (А. Капустяк, О. Кічковський).

09:51 04.03.2022

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

В Україні запустили застосунок «Повітряна тривога». За словами заступника голови Закарпатської ОВА Олександра Пацкана, додаток у разі загрози миттєво надсилатиме сповіщення системи цивільної оборони.

13:55 01.03.2022