ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ РЕМОНТУ ДОРОГИ

На засіданні виконавчого комітету Воловецької селищної ради, яке відбулося 25.06.2019 року, серед інших питань було розглянуто і підтримано звернення мешканців до органів обласної влади з приводу продовження ремонту автомобільної дороги Нижні Ворота - Воловець - Міжгір"я.

07:38 27.06.2019

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА - ДІЛЯНКА 2

24 черавня 2019 року продовжується капітальний ремонт тротуарів по вулиці Карпатська.    Вже повідомлялося, що було розпочато капітальний ремонт тротуару по вулиці Карпатська на ділянці біля Приватбанку і житлових будинків № 46, 48.

07:57 25.06.2019

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА

21 червня 2019 року до Воловця в рамках спонсорської допомоги від ТОВ "Атлас Воловець Енерджи" прибуло обладнання дитячого майданчика.

13:44 24.06.2019

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ВУЛИЦІ ПРИВОКЗАЛЬНА

21 червня 2019 року у Воловці продовжується капітальний ремонт вулиці Привокзальна.    На вказану вулицю в обов"язковому порядку потрапляють всі гості і мешканці селища, які відїжджають, або прибули потьягом на залізничну станцію Воловець і перше враження про селище складається від її вигляду і стану. По факту, вулиця Привокзальна є "лицем" Воловця.

07:38 21.06.2019

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

20 черавня 2019 року продовжується капітальний ремонт тротуарів по вулиці Карпатська.    Як вже повідомлялося, розпочато роботи по капітальному ремонту протуарів по вулиці Карпатська на іншій ділянці, а саме біля "Приватбанку" і житлових будинків № 46, 48. Підрядником також є ТОВ "Свалява-Міськбуд".

07:38 20.06.2019

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ПАРКУ

19 червня 2019 року продовжуються роботи з благоустрою парку.    Як повідомлялося раніше, вцілілі демонтовані плити старого покриття тротуарів вирішено використати для облаштування сходів і пішохідної доріжки від паркового містка, що в центрі селища, до дитячого садочка № 4.

08:04 19.06.2019

ЗАВЕРШЕНО ПЕРШИЙ ЕТАП РЕМОНТУ ВУЛИЦІ ПРИВОКЗАЛЬНА

5 червня 2019 року завершено перший етап капітального ремонту вулиці Привокзальна.    На даному етапі вкрито асфальтом одну ділянку вулиці і площу перед залізничним вокзалом станції Воловець.

06:45 06.06.2019