СТОРІНКА СЕЛИЩНОЇ РАДИ В СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ

6 серпня 2019 року. На початку поточного місяця започаткована і ведеться сторінка Воловецької селищної ради в соціальній мережі Facebook - https://www.facebook.com/profile.php?id=100023842954463.

07:47 06.08.2019

ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕНО РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ПАРКУ

5 серпня 2019 року тимчасово припинено роботи з благоустрою парку.    По причині виходу з ладу техніки, комунальному підприємству довелося тимчасово припинити роботи по частковому благоустрою парку.

08:26 05.08.2019

НАДОЇДЛИВІ РЕКЛАМНІ ОГОЛОШЕННЯ

1 серпня 2019 року.    Центральна частина селища переповнена листках рекламних оголошеннь на різноманітну тематику. Їх хаотично розклеюють на електричних стовпах, водостічних трубах, шкафах звязку та інше.

07:02 01.08.2019

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ КАНОРА В СЕЛІ КАНОРА

В кінці червня 2019 року розпочато і закінчено капітальний ремонт ділянки вулиці Канора від відремонтованої два роки тому вулиці Миру (1,078 км) до сільського клубу в с Канора. Село входить до складу Воловецької селищної ради.

07:36 03.07.2019