НА СЕСІЇ РОЗГЛЯНУТО НЕ ВСІ ПИТАННЯ!

ШАНОВНА ГРОМАДО!    10.08.2021 року нарешті відбулося пленарне засідання сесії Воловецької селищної ради.

15:24 11.08.2021

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 09.08.2021 року

09 серпня 2021 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету  Воловецької   селищної ради.

17:04 09.08.2021

УВАГА! МАЙЖЕ 58 МЛН.ГРН. БОРГУЮТЬ ЗАКАРПАТЦІ ЗА ПОСЛУГУ З РОЗПОДІЛУ ГАЗУ

До відома громадян! За інформацією АТ «Закарпатгаз», станом на сьогодні закарпатці заборгували за послугу з розподілу (доставки) газу майже 58 млн. грн. В окремих випадках оператор газорозподільних мереж змушений стягувати борги через суд. У поточному році подано до суду 4 тис заяв на загальну суму майже 10 млн. грн.

08:34 09.08.2021

НОВИЙ ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

З 1 вересня цього року стартує новий пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який допоможе територіальним громадам організувати соціальну роботу з сім’ями та дітьми, що належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. Відповідна постанова прийнята сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.

15:23 06.08.2021

РОБОТА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВОЛОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Шановні батьки!    До початку навчального року залишилося менше місяця, 1 вересня ваші діти мали б піти до школи, отримувати повноцінні знання і мати можливість будувати своє майбутнє в подальшому.

08:16 06.08.2021